Svatba

Nabízíme kompletní slavnostní vizáž pro nevěsty, které ani ve svůj velký den nechtějí slevit ze svých požadavků na krásu a přitom zůstat věrné myšlence „slow beauty“. O slavnostní líčení se tak postará bio květinová kosmetika Zuii Organic, o vlasový styling značky Oway a Original Mineral, o dokonalou manikúru, která dokonalou zůstane i po celou svatební cestu, pak například Bio Sculpture gel laky. 

První konzultace absolvuje nevěsta ještě před svatbou, kde vizážistka podle požadavků na styl svatby vybere vhodný make-up, nevěstu na zkoušku slavnostně nalíčí a společně s kadeřníkem doladí vizáž do posledního detailu. Zkušený vizážista dokáže nejen nalíčit, ale hlavně poradit jak se líčit v souladu se svým typem obličeje, co na tváři zvýraznit, čím podtrhnout rysy a naopak jak zakrýt drobné nedokonalosti. Součástí poradenství ještě před svatbou je i výběr a zkouška vhodného účesu. Kompletní péči o nevěsty doplňuje manikúra Bio Sculpture, šetrná a přírodní verze gelových nehtů, která vydrží bez chybičky řadu týdnů a přitom nenarušuje nehtové lůžko. OliOla přichází i s nabídkou natočení svatebního videa a cenově zvýhodněnými svatebními balíčky.

Ceník

Svatební líčení v salonu 1800 Kč / mimo salon 2300 Kč / zkouška 1000 Kč
Svatební účes v salonu 2200 Kč / mimo salon 2700 Kč /zkouška 1500 Kč
Svatebčanky líčení 800 Kč / účes 1500 Kč
Bio Sculpture manikúra: 1490 Kč
Svatební video 22.000 Kč
Doprava 12Kč/km mimo Prahu
Svatební balíček basic 10.000 Kč ( ušetříte až 2100 Kč)
Balíček obsahuje: Nevěsta zkouška líčení a účesu v salonu a líčení a účes mimo salon, 2 svatebčanky líčení a účes, doprava v Praze zdarma.
Svatební balíček complet 30.000 Kč ( ušetříte až 4820 Kč)
Balíček obsahuje: Nevěsta zkouška líčení a účesu v salonu, líčení a účes v den svatby, 2 svatebčanky líčení a účes, svatební video, doprava v Praze a do 30km od Prahy zdarma.