Příběh

_

Studio vzniklo z mé potřeby životní změny. Znáte to, ráno do kanceláře, večer domů a každý den stejně v poklusu znovu a znovu, prostě stereotyp plný stresu a život utíká tak rychle … A tak jsem se jednoho krásného dne rozhodla zvolnit a vyrazila na pouť. Nebyla to Matějská ani jiná pouť s atrakcemi, byla to pěší pouť a já s batohem na zádech vyrazila do španělského města Santiago de Compostela. Šla jsem trasu dlouhou 800 km, 5 týdnů, každý den v průměru 25 km chůze krásnou krajinou a měla spoustu času vyčistit si hlavu, potkávat skvělé lidi a přemýšlet. Přemýšlet co dál…

Po mém návratu jsem věděla, že už nechci dál pracovat v takovém tempu a stresu jako dřív a že musím změnit svůj život. Cestování ke mně patří odjakživa a teď jsem navíc propadla kouzlu chůze, kouzlu přírody a ticha. Další roky následovala pouť do Říma, rok na to do Portugalska a pak? Pak jsem prodala firmu, kterou jsem budovala téměř 20 let a opustila svou teplou kancelář a rozhodla se pro jinou cestu.

Chtěla jsem oázu klidu, nic velkého, místo kde se budou potkávat lidé, kde bude kus přírody a kde se člověk může zastavit, vydechnout, odpočinout si a odejít sebevědomý s úsměvem na tváři.

A protože myslím ekologicky, mám ráda bylinky a krásu a ráda komunikuji s lidmi, založila jsem studio krásy. Eko, bio, přírodní, organické studio krásy. Ať ho nazvu kterýmkoliv přívlastkem, filosofie bude pořád stejná. Vystupuje z davu a ke slovům „krása a relax“ přidává hodnotu „příroda, zdraví a ekologie “.

Cestuji stále, mám ráda outdoorové dovolené, z nich se v kondici krásy zrovna nevracím a tak si ráda takový malý wellness v salonu dopřávám.  V OliOla mě to stojí mnohem méně času, protože můžu zkombinovat více procedur. Třeba barvení vlasů s manikúrou, nebo manikúru s pedikúrou ve stejném čase.

Vše, s čím v salonu pracujeme, funguje bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma, silikony nic takového v OliOla nenajdete. Používáme přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade suroviny, organické extrakty a esenciální oleje. 90% přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ajurvédskou medicínu.

Nabízím ženám i mužům komfort věnovat si v průběhu vlastní změny i čas pro oddych a pohodu v prostředí Spa salonu.

Krása nebo zdraví? Nemusíte si vybírat!

A proč OliOla? Protože já jsem Oli a ve Španělsku na poutní cestě, které neřekne nikdo jinak než Camino, se poutníci zdraví pozdravem, Olá buen Camino!