Ptačí pírka měla vždy pro indiány náboženský význam a symbolizovala jejich statečnost, dovednosti a odvahu. Staly se absolutním hitem, který si podmaní vaše srdce.

Pírka do vlasů si oblíbily i celebrity, módní trend k nám přišel z Ameriky. Pírka ve vlasech nosí postavy seriálu Glee,z českých celebrit Helena Houdová, Barbora Hrzánová, Ester Ledecká,  Pro svoji jemnost a netradičnost podtrhují ženskou krásu, ženy a dívky získají divokost a plachost indiánek.

Pírka se dají aplikovat na vlasy všech délek, vydrží ve vlasech  3-4 měsíce. Aplikace je velice šetrná, nedochází k žádnému poškození vlasů. Můžete si vlasy umývat šamponem jak jste zvyklí, barvení, nebo zesvětlování vlasů je taky bez problémů. Vlasy můžete česat, fénovat, kulmovat, pírka vše vydrží.

Peří se získává z přirozených chovů ptáků sběrem, který se provádí jednou ročně. Množství pírek je tedy omezené a některé druhy pírek jsou proto velmi vzácné.

V OliOla organic beauty můžete vybírat jak z přírodních, tak barvených pírek různých velikostí. Kadeřníci vám pomohou vybrat správná pírka k vašemu, které se k vám budou typově hodit.

Cena 1 ks pírka včetně aplikace je 119 Kč. Extra long 1ks 149 Kč.