Pracujeme se značkami SpaRitual, Bio Sculpture Pure Fiji.

SpaRitual je značka, která se používá v nejlepších lázních po celém světě a nabízí šetrné produkty v péči o ruce a nehty. Příběh SpaRitualu představuje pomalou krásu pro rychlý svět. Navíc všechny výrobky pro péči o nehty jsou veganské a bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice.

SpaRitual přišel s prodyšnými laky na nehty, které jsou 13free a které projasní a vyživí Vaše nehty. Tyto laky jsou vyrobené technologií na bázi kontaktních čoček s obsahem červeného čaje a extraktu z mořské řasy. Nechte své nehty nadechnout.

Bio Sculpture gely neobsahují organická rozpouštědla, dehydratační primery nebo pojící složky. Všechny produkty jsou bez škodlivých chemikálií včetně ftalátů, toluenu, formaldehydu, formaldehydové pryskyřice a kafru. Jsou 100% veganské a nejsou testované na zvířatech.

Bio Sculpture gel laky EVO jsou velmi vhodné i na nehty na nohou. Vytvrdnou ve studené UV LED lampě a ihned po aplikaci si můžete bez obav obout boty. Gel laky  Bio Sculpture EVO vydrží na nohou měsíc i déle.

Pure Fiji používáme na peeling a zábaly nohou.  Tato značka získává ingredience do svých produktů z divoké přírody, nejsou hnojené, uměle zavlažované, rostou ve svém přirozeném ekosystému a ta vůně! Přesvědčte se sami.

Pro péči o Vaše nohy používáme také profesionální špičkovou brusku.

  • Pedikúra spa wellness se zábalem SpaRitual

Péče zahrnuje: desinfekci, koupel nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami a energetickými kameny, peeling, úpravu nehtů a nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé pokožky bruskou, masku, masáž nohou, termální zábal, hydratační balzám.

Časová náročnost: 75min

  • Kosmetická úprava nehtů

Péče zahrnuje: Koupel nohou v lázni se solí Sparitual. Desinfekci, případné odlakování nehtů, úpravu nehtů, lakování, ošetření nohou hydratačním krémem.

Služba neobsahuje: odstranění zrohovatělé kůže chodidel.

Časová náročnost: 45min

  • Bio Sculpture kosmetická úprava nejtů

Péče zahrnuje: Koupel nohou v lázni se solí Sparitual. Desinfekci, případné odlakování nehtů, úpravu nehtů, lakování, ošetření nohou hydratačním krémem.

Služba neobsahuje: odstranění zrohovatělé kůže chodidel.

Časová náročnost: 75min

  • Pedikúra přístrojová suchá bez lakování

Péče zahrnuje: koupel nohou v lázni s kombinací minerálních solí z mrtvého moře, kalifornské a epsomské soli. Desinfekci, úpravu nehtů a nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé kůže chodidel profesionální pedikérskou bruskou, hydratační krém, nehty můžeme také ještě za příplatek nalakovat lakem na nehty.

Časová náročnost: 45min

  • Pedikúra přístrojová suchá s lakováním Sparitual laky

Péče zahrnuje: koupel nohou v lázni s kombinací minerálních solí z mrtvého moře, kalifornské a epsomské soli. Desinfekci, úpravu nehtů a nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé kůže chodidel profesionální pedikérskou bruskou, hydratační krém, lakování laky Sparitual nebo výživou.

Časová náročnost: 60min

  • Pedikúra přístrojová suchá s lakováním gely Bio Sculpture

Péče zahrnuje: koupel nohou v lázni s kombinací minerálních solí z mrtvého moře, kalifornské a epsomské soli. Desinfekci, úpravu nehtů a nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé kůže chodidel profesionální pedikérskou bruskou, hydratační krém, zpevnění nehtu Bio gely / gel laky Bio Sculpture

Časová náročnost: 75min

Další služby:
  • Ošetření zarůstajícího nehtu
  • Relaxační masáž nohou (15min)

Žádné přípravky používané v našem salonu nejsou testované na zvířatech. Upřednostňujeme recyklované, trvale udržitelné a biologicky odbouratelné obaly.