Pracujeme se značkami SpaRitual Pure Fiji.

SpaRitual je značka, která se používá v nejlepších lázních po celém světě a nabízí šetrné produkty v péči o ruce a nehty. Příběh SpaRitualu představuje pomalou krásu pro rychlý svět. Navíc všechny výrobky pro péči o nehty jsou veganské a bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice.

SpaRitual přišel s prodyšnými laky na nehty, které jsou 13free a které projasní a vyživí Vaše nehty. Tyto laky jsou vyrobené technologií na bázi kontaktních čoček s obsahem červeného čaje a extraktu z mořské řasy. Nechte své nehty nadechnout.

Pure Fiji používáme na peeling a zábaly nohou.  Tato značka získává ingredience do svých produktů z divoké přírody, nejsou hnojené, uměle zavlažované, rostou ve svém přirozeném ekosystému a ta vůně! Přesvědčte se sami.

Pro péči o Vaše nohy používáme také profesionální špičkovou brusku.

  • Pedikúra kombinovaná bez lakování

Péče zahrnuje desinfekci, koupel nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami, úpravu nehtů a nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé pokožky bruskou, hydratační krém, nehty můžeme také ještě za příplatek nalakovat lakem na nehty.

Časová náročnost: 60min (+20min lakování).

  • Pedikúra spa wellness se zábalem SpaRitual

Péče zahrnuje: desinfekci, koupel nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami a energetickými kameny, peeling, úpravu nehtů a nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé pokožky bruskou, masku, masáž nohou, termální zábal, hydratační balzám. Nehty můžeme také ještě za příplatek nalakovat lakem na nehty.

Časová náročnost: 90min ( + 20min lakování)

  • Mediciální suchá pedikúra bez lakování

Péče zahrnuje: suchou pedikúru. Desinfekci, úpravu nehtů a nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé kůže rašplí a profesionální pedikérskou bruskou, hydratační krém, nehty můžeme také ještě za příplatek nalakovat lakem na nehty.

Časová náročnost: 45min (+20min lakování).

  • Ošetření zarůstajícího nehtu

Péče zahrnuje: desinfekci, vyšetření nehtu, zvolení vhodného postupu rovnání nehtu, uvolnění zarostlé části nehtu, závěrečná péče.

Časová náročnost: 30min.

  • Ortonyxie – ošetření zarůstajícího nehtu pomocí nehtového rovnátka

Péče zahrnuje: desinfekci, vyšetření nehtu, uvolnění zarostlé části nehtu, nasazení nehtového rovnátka Podofix, závěrečná péče. Léčba pomocí rovnátka trvá zhruba 4-12 týdnů

Časová náročnost: 40min.

  • Regenerační zábal nohou

Péče zahrnuje kokosovou mléčnou koupel. Kokosový krémový peeling. Aplikace Dilo másla z fidžijských oříšků. Masáž nohou Dilo regeneračním gelem. Vysoce regenerační zábal, který ošetřuje unavené nohy a léčí drobné oděrky.

Časová náročnost: 20min.

  • Reflexní terapeutická masáž chodidel

Na chodidle se nachází množství větších i menších nervových zakončení, které jsou propojeny s určitými orgány v těle. Cílenou tlakovou masáží můžeme zmírnit různé zdravotní problémy, např. s krční a bederní páteří, migrénu, astma, artrózu nebo alergii i detoxikovat organismus. Pomocí reflexní masáže odstraňujeme stres a napětí. Časová náročnost: 30min.

  • Relaxační masáž nohou

Časová náročnost: 15min.

DALŠÍ SLUŽBY:

  • Odstranění gelových nehtů/Shellac  a následné ošetření přírodních nehtů
  • Lakování laky SpaRitual

Časová náročnost: 20min.

Žádné přípravky používané v našem salonu nejsou testované na zvířatech. Upřednostňujeme recyklované, trvale udržitelné a biologicky odbouratelné obaly.