O nás

_

Záleží nám nejen na pocitu krásy, ale na harmonii a zdraví. V OliOla se
snažíme o celostní relaxaci, jak těla, tak i duše.

Krása nebo zdraví?
Nemusíte si vybírat!

Ve všech oblastech služeb, které nabízíme, pracujeme s nejčistšími a škodlivých chemických látek prostými přípravky, které jsou na trhu k dostání. V péči o pleť máme dokonce 100% bio kosmetické přípravky anglické značky Inlight, které skvěle fungují. V péči o vlasy používáme buď 100% přírodní barvy, které ale nedokážou vlasy zesvětlit, nebo barvy tzv. zelené chemie zn. Oway a Original Mineral, které neobsahují nejškodlivější sloučeniny běžně zastoupené u ostatní značek, ale naopak výtažky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin. Stejné je to s manikúrou a pedikúrou, nehty lakujeme laky SpaRitual, které neobsahují třináct škodlivých látek oproti běžným lakům a navíc jsou prodyšné, takže nehty mohou dýchat a vstřebávat prospěšné látky z krémů nebo pečujících olejů.

Přivezli jsme pro vás australskou vlasovou profesionální péči Original Mineral
Prvním krokem k oslnivé, bujné kštici by mělo být omezení chemické zátěže, o což v OliOla dlouhodobě usilujeme. Kadeřnické služby tak nyní rozšiřujeme o kompletní péči o vlasy s novou přírodní značkou barev a stylingu Original Minerals. O & M CØR.color je nastupující generací profesionální barvy na vlasy bez amoniaku, PPD a resorcinolu a splňuje požadavek na co nejčistší barvy na vlasy na světě tím, že eliminuje nežádoucí, zdraví škodlivé chemikálie.

Po letech výzkumu a testování v salonu představuje CØR.color exkluzivní technologii Molecular Blend Technology (MBT) – obrovský krok kupředu ve vlasovém průmyslu. Tento revoluční barvicí systém ideálně spojí pigmenty, což jim umožňuje efektivněji se rozvíjet, poskytuje prvotřídní krytí a minimalizuje riziko podráždění pokožky hlavy. Společnost O & M jako jedna z prvních firem zabývajících se barvením vlasů nabízí uvědomělým zákazníkům a kadeřníkům přípravky nezatížené chemií – přírodní a vysoce efektivní produkty. CØR.color je odpovědí na celosvětový problém rostoucí chemické citlivosti.

 

 

Barvy na vlasy O & M CØR.color neobsahují následující běžné dráždivé ingredience:
• amoniak
• PPD
• resorcinol
• jsou bez lepku, sóji a jsou veganské

Všechny šampony a kondicionéry O & M jsou speciálně navrženy pro maximální péči o barvené vlasy, včetně ochrany proti UV záření. Neobsahují chemikálie jako parabeny, MIT a triclosan, které jsou nahrazeny přírodními látkami z Austrálie, rodiště značky O & M. Přírodní ingredience pocházejí z různých geografických oblastí – od pouště až po oceán, přinášejí mnoho skvělých vlastností pro správnou výživu a ochranu vlasů. Každý šampon O & M má vlastní barevnou čepičku, která usnadňuje výběr správného druhu.

Chcete se barvit zdravějí? Barvěte se s CØR.color od Original Mineral.

Přírodní kosmetika

V našem salonu nepracujeme ani neprodáváme produkty, které jsou testované na zvířatech. 90% produktů je veganských a ty, které nejsou obsahují včelí vosk a med.