Náš tým

_

Přijmeme kadeřníka/kadeřnici. Více info na studio@oliola.cz

_

Oli

Vacková

Majitelka studia

Jmenuji se Oli Vacková a jsem majitelkou organického salonu OliOla. Mám obrovskou radost, že jsem se pustila do podnikání, kde mohu spojit své koníčky. Krásu – péči o tělo i duši a ekologii. Na svých poutnických cestách, na které se vydávám pravidelně jednou ročně, jsem už delší dobu uvažovala o konceptu udržitelné kosmetiky a bio salonu.
Nadchla mě myšlenka organické kosmetiky, jelikož jsem se začala více zajímat o dopady běžně používaných kosmetických prostředků na lidské tělo. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla otevřít OliOla, salon, kam bych sama s čistým svědomím přišla.
Věřím, že jsme společně s architektkou vytvořily příjemné a designové prostředí, kde se cítí dobře nejen naši klienti, ale i můj pečlivě vybraný tým.

Michaela Gabrišková

Kadeřnictví

Kadeřnice Míša svou praxi započala před 15 lety v salonu Selective. Poté ji osud zavál do Radikální sekce Bomton. Nabrala zkušenosti a účastnila se kadeřnických soutěží, focení do časopisů, proměn, kadeřnických show a módních přehlídek. Po té co se jí narodily největší štěstí v životě – 2 děti, začala pracovat se značkou Oway, která je šetrná k zdraví zákazníků i přírodě. Tuto organickou a udržitelnou cestu teď s radostí předává dál klientele. Kadeřnice Míša miluje proměny a barvy. Její krédo je: malá změna také změna.

Michaela Škroudová

Kadeřnictví

Míše na práci nejvíce baví možnost kreativního vyjádření a barvení crazy odstínů barev. Velmi ráda se učí novým trendům a postupům na školeních a kadeřnických přehlídkách. Jsme rádi, že po její několika leté praxi v kadeřnickém ateliréru Picasso, nastoupila k nám a posiluje tým Oliola! Ceníme si jejího vztahu k přírodě a ekologii a ujíždíme na její výborné vegetariánské kuchyni.

Pavlína Hegarová

Kadeřnictví

Pavlína pracuje s italskou ekologickou vlasovou kosmetikou Oway již třetím rokem. Díky své filozofii, respektu ke zvířatům a přírodě si ji značka naprosto získala. Absolvovala několik školení v zahraničí, z toho dvě právě v italské Bologni, kolébce Oway. V roce 2017 byla jedním z kadeřníků podílejících se na tvorbě kolekce OWAY CELEBRATION, kde byla její tváří módní návrhářka Josefína Bakošová. Pavlínu baví moderní techniky zesvětlování a barvení, a nebojí se ani výraznějších odstínu barev. Svou práci se snaží dělat tak aby vždy působila co možná nejpřirozeněji a vždy tou nejšetrnější cestou.

Martina Kořínková

Kadeřnictví

Martina prošla prestižními kadeřnickými salony. Část svého profesního života strávila v ateliéru Libora Šuly. Své zákazniky si hýčká a snaží se,aby dostali 100% péči. Je přísná na sebe i kvalitu přípravků, které používá. V OliOla je vše. Krásné prostředí, bezvadný servis, dobrý kolektiv, v neposlední řadě produkty v bio kvalitě.

Boris

Berký

Kadeřnictví

Boris se kadeřnické profesi profesi věnuje 12 tým rokem. Je specialistou na  proměny vizáže, které jsou pro něj vyjádřením kreativity a vášní. Najít ten pravý vyvážený total look, který podtrhne osobnost a krásu každé ŽENY je pro něj výzvou.
Spolupracoval týmově se specialisty na změnu image. Aktivně se  vzdělává doma i v zahraničí aby mohl posunout hranice vnímání krásy.
Zelenou cestu barvení a péče o vlasy si zvolil s ohledem na vlastní alergické reakce na barvy a kosmetiku, která nebere ohled na zdraví a ekologický dopad.  Original&Mineral je značkou které věří a doporučuje jako šetrnou ekologickou volbu.

Hedvika Pivoňková

Manikúra, Pedikúra

Hedvika je kreativní žena, co má smysl pro romantiku, čistotu a ženskost. “V jednoduchosti je krása” je její krédo. Má ráda životní výzvy a sbírání nových zkušeností. Cestu do Oliola si našla protože souzní s přírodou a žije zdravým životním stylem. Pracovala jako manikérka v prestižních pražských salonech. Stále se školí jak nejlépe hýčkat, zrelaxovat a naplnit spokojenností a radostí své klienty.

Olga Svobodová

Kosmetika, masáže

Olga se pohybuje na poli kosmetiky téměř 20 let. Za svou kariéru si uvědomila, jak je důležité věnovat se nejen potřebám klienta, ale také je dobré vědět, s čím jako profesionál zachází. Tedy, že je důležité znát produkty, se kterými denně pracuje. Proto u ní na plné čáře vyhrála organická kosmetika, která poskytuje potřebný komfort a kvalitu.

Olga má jak letité zkušenosti z vlastní praxe, tak i z práce na prestižní klinice. Nabízí vám nejen své kosmetické služby, ale věnuje se i relaxačním masážím a tělovým rituálům!

Anna Rokosová

Masáže

Mým cílem je vytvořit pro vás klidné místo, ostrov, na kterém můžete na chvíli odložit své starosti a bolesti. Prostor, kde se můžete s důvěrou odevzdat, uvolnit se a nechat o sebe pečovat.” Anna úspěšně absolvovala řadu masérských a léčitelských kurzů, své znalosti ověřila několikaletou praxí v lázních, v luxusním hotelu i ve vlastním salónu. Ve své práci vyznává celostní a individuální přístup ke každému klientovi.

Lucie Volešáková

na mateřské dovolené

Kadeřnictví

Lucka sbírala zkušenosti v kadeřnictví Tony and Guy a v kadeřnické akademii Bomton. Její vášní je coloristika . V OliOla to navíc může dělat šetrnou cestou! Zamilovala si produkty Oway, které nabízí nejšetrnější možnost zesvětlování. Chystáte se na ples nebo jinou společenskou akci? Lucie vám na hlavě vykouzlí skvělý účes! A foukaná od Lucky? Tu si nenechte ujít!

Barbora Blahůšková

na mateřské dovolené

Kosmetika

Barbora se řídí jasnou filozofií: “co nesníš, ti nesmí přijít na kůži”. A má pravdu. Má za sebou úspěšnou kariéru pro známé komerční značky i úspěšnou kliniku. Přesto si jednoho dne uvědomila, že tudy její cesta nevede. Udělala ve svém životě zásadní změnu a nasměrovala svou práci na osobní přístup ke klientům a přírodě. Hledáte po perném pracovním dni jemnost, péči a něhu? Pak je tu právě Barbora.