Náš tým

_

Oli

Majitelka studia

 

Jmenuji se Oli Vacková a jsem majitelkou organického salonu OliOla. Mám obrovskou radost, že jsem se pustila do podnikání, kde mohu spojit své koníčky. Krásu – péči o tělo i duši a ekologii. Na svých poutnických cestách, na které se vydávám pravidelně jednou ročně, jsem už delší dobu uvažovala o konceptu udržitelné kosmetiky a bio salonu.
Nadchla mě myšlenka organické kosmetiky, jelikož jsem se začala více zajímat o dopady běžně používaných kosmetických prostředků na lidské tělo. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla otevřít OliOla, salon, kam bych sama s čistým svědomím přišla.
Věřím, že jsme společně s architektkou vytvořily příjemné a designové prostředí, kde se cítí dobře nejen naši klienti, ale i můj pečlivě vybraný tým.

Jiří

Kadeřnictví
Nepřijímá nové zákazníky – objednávky stálých zákaznic pouze telefonicky

 

Jirka má racionální přístup k organické kosmetice, za svou dlouholetou kadeřnickou praxi pracoval se spoustou kosmetických značek, které poškodily jeho ruce, proto hledal šetrnou kosmetiku až našel OWAY (Organic Way) a velmi si tuto značku oblíbil. Je spokojený s přípravky, které nezatěžují jeho zdraví ani zdraví klientů. Hledáte kadeřníka, který má vynikající cit pro barvy a platinové blond a krom toho vám umí poradit co vám bude slušet a jak docílit perfektní foukané ? Pak se nemusíte bát svěřit se do šikovných rukou našeho Jiřího.

Lucie

Kadeřnictví

 

Lucka sbírala zkušenosti v kadeřnictví Tony and Guy a v kadeřnické akademii Bomton. Její vášní je coloristika . V OliOla to navíc může dělat šetrnou cestou! Zamilovala si produkty Oway, které nabízí nejšetrnější možnost zesvětlování. Chystáte se na ples nebo jinou společenskou akci? Lucie vám na hlavě vykouzlí skvělý účes! A foukaná od Lucky? Tu si nenechte ujít!

Míša

Kadeřnictví

 

Míše na práci nejvíce baví možnost kreativního vyjádření a barvení crazy odstínů barev. Velmi ráda se učí novým trendům a postupům na školeních a kadeřnických přehlídkách. Jsme rádi, že po její několika leté praxi v kadeřnickém ateliréru Picasso, nastoupila k nám a posiluje tým Oliola! Ceníme si jejího vztahu k přírodě a ekologii a ujíždíme na její výborné vegetariánské kuchyni.

Pavlína

Kadeřnictví

 

Pavlína pracuje s italskou ekologickou vlasovou kosmetikou Oway již třetím rokem. Díky své filozofii, respektu ke zvířatům a přírodě si ji značka naprosto získala. Absolvovala několik školení v zahraničí, z toho dvě právě v italské Bologni, kolébce Oway. V roce 2017 byla jedním z kadeřníků podílejících se na tvorbě kolekce OWAY CELEBRATION, kde byla její tváří módní návrhářka Josefína Bakošová. Pavlínu baví moderní techniky zesvětlování a barvení, a nebojí se ani výraznějších odstínu barev. Svou práci se snaží dělat tak aby vždy působila co možná nejpřirozeněji a vždy tou nejšetrnější cestou.

Kateřina

Pedikúra, manikúra

 

Kateřina je profesionální osobní pedikérka – manikérka. Pod jejíma rukama pocítíte,že hygiena a jemné péče je na prvním místě. Vyzkoušíte manikúru a kombinovanou i přístrojovou pedikúru. Ta je bezbolestná a úprava chodidel je trvanlivější. Například při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná. Přístrojová pedikúra je doporučována u lidí s diabetem, ekzematiky nebo těhotným ženám. Před přístrojovou pedikúrou není třeba se nijak připravovat, doporučuji čas využít pro sebe – můžete si vzít knihu či sluchátka s sebou.

 

Olga

Kosmetika, masáže

 

Olga se pohybuje na poli kosmetiky téměř 20 let. Za svou kariéru si uvědomila, jak je důležité věnovat se nejen potřebám klienta, ale také je dobré vědět, s čím jako profesionál zachází. Tedy, že je důležité znát produkty, se kterými denně pracuje. Proto u ní na plné čáře vyhrála organická kosmetika, která poskytuje potřebný komfort a kvalitu.

Olga má jak letité zkušenosti z vlastní praxe, tak i z práce na prestižní klinice. Nabízí vám nejen své kosmetické služby, ale věnuje se i relaxačním masážím a tělovým rituálům!

Barbora

Manikúra, kosmetika

 

Barbora se řídí jasnou filozofií: “co nesníš, ti nesmí přijít na kůži”. A má pravdu. Má za sebou úspěšnou kariéru pro známé komerční značky i úspěšnou kliniku. Přesto si jednoho dne uvědomila, že tudy její cesta nevede. Udělala ve svém životě zásadní změnu a nasměrovala svou práci na osobní přístup ke klientům a přírodě. Hledáte po perném pracovním dni jemnost, péči a něhu? Pak je tu právě Barbora.

Martina

Kadeřnictví

 

Martina prošla prestižními kadeřnickými salony. Část svého profesního života strávila v ateliéru Libora Šuly. Své zákazniky si hýčká a snaží se,aby dostali 100% péči. Je přísná na sebe i kvalitu přípravků, které používá. V OliOla je vše. Krásné prostředí, bezvadný servis, dobrý kolektiv, v neposlední řadě produkty v bio kvalitě.

 

Anna

masáže

 

Mým cílem je vytvořit pro vás klidné místo, ostrov, na kterém můžete na chvíli odložit své starosti a bolesti. Prostor, kde se můžete s důvěrou odevzdat, uvolnit se a nechat o sebe pečovat.“ Anna úspěšně absolvovala řadu masérských a léčitelských kurzů, své znalosti ověřila několikaletou praxí v lázních, v luxusním hotelu i ve vlastním salónu. Ve své práci vyznává celostní a individuální přístup ke každému klientovi.