Masáž je stará metoda využívaná k uvolnění, rehabilitaci a regeneraci těla i ducha. Masáže jsou většinou vnímány jako příjemná forma uvolnění. Příjemné a léčivé hmaty masérky navozují pozitivní myšlení a odplavují následky stresových situací a dnes je všeobecně známé, že stres je příčinou mnoha vážných nemocí. Zároveň podporují prokrvení tkání a vylučování toxických látek, které v dnešním znečištěném prostředí přijímáme stravou i vzduchem. Masáž působí pozitivně na lidský organismus, dodává mu energii. Ideální je, když masáž působí preventivně, místo řešení konkrétního problému je spíše uvolňující relaxací.

Pracujeme se 100% bio kosmetikou Inlight, ve které se spojuje síla s účinností a energie té nejčistší přírody a s přírodní kosmetikou Pure Fiji, která získává ingredience do svých produktů z divoké přírody, nejsou hnojené, uměle zavlažované, rostou ve svém přirozeném ekosystému. Esenciální oleje používáme bio certifikované Florihana.

Kosmetika, kterou používáme, obsahuje certifikované organické a Fair trade ingredience a je bez parabenů a petrochemie, netestovaná na zvířatech.

  • Kokosová vlna

Celotělová relaxační masáž teplými kokosovými měšci. Celotělový zábal v másle a kokosové drti, pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici. Pomáhá při regeneraci sil a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Uvolnění svalů, prohřátí a výživa pokožky dělají z tohoto rituálu jednu z našich nejvyhledávanějších masáží. Po masáži si vypijete šálek čokolády s kokosovým mlékem.

Časová náročnost: 60min.

  • Relaxační aroma olejová masáž

Při masáži se vychází z klasické regenerační a sportovní masáže, která kombinuje prvky z čínské masáže tuina, japonského shiatsu, indické masáže hlavy a pracuje s energiemi dle potřeb klienta. Přijďte se uvolnit a nechat své tělo, aby spustilo léčebné procesy.  Jemné uvolnění svalů, odplavení stresu, uvolnění a regenerace těla i mysli. Masáž zad, hlavy a obličeje – to je nejlepší protistresový koktejl.

Časová náročnost: 60min.

  • Holistická masáž drahými kameny

Drahé kameny jsou odedávna vyhledávány pro svou krásu i blahodárný vliv na lidské zdraví a psychiku. Každý minerál má určité vibrace, které korespondují s vibracemi v nás. Různé buňky mají různé frekvence vibrace, pokud jsou tyto vibrace narušeny, vzniká disharmonie. Kámen, který rezonuje s postiženou oblastí nám může pomoci v organismu nastolit rovnováhu.

Nejlépe kameny fungují v přímém kontaktu s kůží, tedy i masáž je vhodnou formou jejich použití. Masírujeme různě velikými kameny broušenými do tvaru koule (která příjemně klouže po těle a vyzařuje energii všemi směry) a tyčinek (pro stimulaci akupresurních bodů). Součástí masáže je i meditace s čakrovými kameny

Časová náročnost: 90 min.

  • Energetická léčivá masáž

Procedura začíná pohovorem a následně vyrovnáním energie v těle, probuzením sebeléčebných procesů. Uzdravování probíhá pomocí energie kundalini reiki, ladiček a minerálů. Harmonizace a vyrovnání čaker – ruce světla.

Časová náročnost: 60min.