Pracujeme se značkami SpaRitualLittle Ondine a Pure Fiji. SpaRitual je značka, která se používá v nejlepších lázních po celém světě a nabízí šetrné produkty v péči o ruce a nehty. Příběh SpaRitualu představuje pomalou krásu pro rychlý svět. Navíc všechny výrobky pro péči o nehty jsou veganské a bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice.

SpaRitual přišel s prodyšnými laky na nehty, které jsou 13free a které projasní a vyživí Vaše nehty. Tyto laky jsou vyrobené technologií na bázi kontaktních čoček s obsahem červeného čaje a extraktu z mořské řasy. Nechte své nehty nadechnout.

Laky Little Ondine představují revoluci v lakování. Mají šetrné složení bez agresivní chemie, kdy základ tvoří voda a pryskyřice a přírodní pigmenty. Žádný odlakovač, žádný zápach a jednoduchá výměna! Neobsahují-toulen, formaldehyd, butylacetát, dibutylftalát, kafr. Nezabarvují a nevysušují nehty. Jejich nevýhodou je kratší doba výdrže na nehtech, většinou se začnou sloupávat po 2-4 dnech. Za nás jsou naprosto ideální na dovolenou nebo na lakování malých slečen. Jsou rychle schnoucí, naprosto bez zápachu. Na jejich odstranění nepotřebujete odlakovač. Jednoduše je sloupnete.

Pure Fiji používáme na peeling a zábaly rukou.  Tato značka získává ingredience do svých produktů z divoké přírody, nejsou hnojené, uměle zavlažované, rostou ve svém přirozeném ekosystému a ta vůně! Přesvědčte se sami.

  • Manikúra expres bez lakování

Péče zahrnuje: desinfekci, úpravu nehtů do požadovaného tvaru, odstranění nehtových valů, úpravu kůžičky, sérum na ruce. Expres manikúra je bez lakování.

Časová náročnost: 40min.

  • Manikúra klasická včetně lakování

Péče zahrnuje: desinfekci, ošetření kůžičky, úpravu nehtů, peeling, koupel rukou, nanesení masky pro zvláčnění pokožky, masáž rukou a speciální hydratující sérum na ruce, úprava kůžičky a nehty můžeme také ještě nalakovat lakem na nehty.

Časová náročnost: 60min.

  • Manikúra spa wellness se zábalem

Péče zahrnuje: desinfekci, ošetření kůžičky kolem nehtů speciálním změkčovacím krémem, úprava nehtů, peeling, koupel rukou, nanesení masky pro zvláčnění pokožky, masáž rukou až k předloktí, zábal rukou, úprava kůžičky, speciální hydratující sérum na ruce, nehty můžeme také ještě nalakovat lakem na nehty.

Časová náročnost: 90min.

DALŠÍ SLUŽBY:

  • Oprava prasklého nehtu
  • Odstranění gelových nehtů/Shellac  a následné ošetření přírodních nehtů
  • Lakování laky SpaRitual, Little Ondine
  • Regenerační  zábal rukou

Žádné přípravky používané v našem salonu nejsou testované na zvířatech. Upřednostňujeme recyklované, trvale udržitelné a biologicky odbouratelné obaly.