INLIGHT  Organic

SPA kosmetické ošetření neprobíhá tak jako dříve, kdy jste odcházeli se začervenalým oteklým obličejem opuchlým po nešetrném čištění pleti. V salonu OliOla organic beauty si užijete kosmetické rituály, po kterých budete odcházet s jedinečným pocitem uvolněné, zrelaxované a vyživené pleti.

Naše terapeutky používají přírodní kosmetiku INLIGHT  Organic jedinečné přírodní elixíry ve 100% bio kvalitě a účinné hojivé balzámy na pleť.

A čím je INLIGHT Organic péče o pleť jedinečná? Bio-Lipophilic Matrix® – srdce všech výrobků Inlight péče o pleť je název jedinečné směsi čistých, za studena lisovaných olejů v bio kvalitě, zvolených pro jejich podobnost s přirozenou ochrannou vrstvou pokožky. Tato kombinace bylinek a technik byla vyvinuta tak, aby dodávala pleti nepostradatelné přírodní látky nutné k výživě a regeneraci.  Napomáhá i biochemickým, fyziologickým a imunitním procesům, které posilují absorpční a detoxikační schopnosti pleti.

Bio výrobky Inlight® dodávají pleti bohatou aktivní směs silných antioxidantů a živin. Výrobky pleť rozzáří zevnitř, neucpávají póry a nezanechávají nečistoty. Značka Inlight® vznikla na základě etických principů a bio životního stylu. Etická péče o pleť pro nás znamená chovat se s úctou k životnímu prostředí a jeho zdrojům. Nezaměřujeme se však pouze na životní prostředí. Inlight® bio péče o pleť přináší smyslné a obohacující prožitky.  Produkty pleťové péče vás budou hýčkat.

Dekorativní  bio kosmetika Zuii Organic

Noste květy na své tváři. Nechte se nalíčit australskou přírodní bio certifikovanou dekorativní kosmetikou Zuii Organic. Život je barevný, umíte si představit, že nosíte na obličeji květiny? Koncept výroby Zuii Organic je zcela unikátní, využívá okvětní lístky růže damašské, jasmínu a heřmánku, čímž vzniká jedinečně jemný pudrový základ • Inlight  péče o pleť, tělo a duši

Péče obsahuje: konzultaci, vyloučení možných alergenů. Koupel rukou v lázni s levandulovým olejem, masáž hlavy – stimulace endorfinu, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem. Čistící masku s abrazivními částečkami a při jejím působení ajurvédskou masáž pleti, krku, dekoltu. Ta uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla, stimulaci akupresurních bodů a aktivaci lymfatických žláz. Výživnou masku a zároveň masáž rukou. Stimulaci akupresurních bodů na nohách pro ženskou hormonální rovnováhu. Aplikace závěrečné péče.

Časová náročnost: 105min.

 • Inlight kompletní péče o obličej a dekolt

Péče obsahuje: konzultaci, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, masáž hlavy, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem, ajurvédskou masáž a stimulaci akupresurních bodů s lymfodrenáží. Ta uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Vyživující maska, masáž rukou. Závěrečná hydratace pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost: 75min.

 • Inlight pánská péče o pleť 

Péče obsahuje: konzultaci, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, masáž hlavy, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje pánským čistícím bio balzámem, vyživující masku, masáž rukou a závěrečnou hydrataci pokožky obličeje.

Časová náročnost: 60min.

 • Inlight mini péče o obličej

Péče obsahuje: konzultaci, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem. Vyživující maska, masáž rukou. Závěrečná hydratace pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost: 40min.

 • Ošetření mladistvé problematické pleti

Péče obsahuje: konzultace, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, Jacketova masáž pudrem, čistící peeling, zklidňující maska, závěrečná hydratace pokožky obličeje.

Časová náročnost: 45min.

 • Líčení po terapii Zuii Organic

Péče obsahuje: konzultace, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, výběr vhodného make-upu, líčení dle požadavku klienta bio certifikovanou kosmetikou Zuii Organic.

Časová náročnost: 15min.

 • Styling vizážistka líčení Zuii Organic a poradenství

Péče obsahuje: konzultace, analýza pleti, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, výběr vhodného make-upu, líčení dle požadavku klienta bio certifikovanou kosmetikou Zuii Organic. Poradenství při výběru kosmetiky, módní trendy, ukázky postupu líčení.

Časová náročnost: 90min.

 • Denní/slavnostní líčení Zuii Organic

Péče obsahuje: konzultace, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, výběr vhodného make-upu, líčení na zkoušku, líčení dle požadavku klienta bio certifikovanou kosmetikou Zuii Organic. Služba je vhodná i pro nevěsty nebo slavnostní příležitosti. Doporučujeme zkombinovat se slavnostním účesem.

Časová náročnost: od 45min.

DALŠÍ SLUŽBY:

 • Úprava obočí
 • Barvení řas a obočí 100% rostlinnými barvami
 • Depilace v oblasti obličeje
 • Depilace ruce, nohy, celé tělo
 • Brazilská depilace intimních partií

Péče obsahuje: Přípravné čištění před depilací, depilace horkým voskem, následné čištění pokožky a závěrečná ošetřující péče.


Kosmetika Inlight i Zuii organic je 100% bio,  je bez parabenů, bez chemických látek z ropy, bez nano částic a není testovaná na zvířatech. Nabízíme k prodeji a vyzkoušení všechny výrobky Inlight i Zuii Organic přímo v salonu.