IMG_3881-400x500

Dámské kadeřnictví

shutterstock_136446518-u21644-fr-400x385

Pánské kadeřnictví

shutterstock_457780144-u21665-fr-400x386

Dětské kadeřnictví

hydrodhara

Head Spa Procedury

img_4908-u76641-fr-400x427

Pírka do vlasů

V našem salonu pracujeme s profesionálními vlasovými značkami Oway, Original Mineral. Malibu C a Khadí.

Pokud chcete měnit odstíny, melírovat nebo zesvětlovat vlasy, tak jsou pro Vás ideální volbou   bez-amoniakové barvy na vlasy OWAY nebo Original Mineral, které vlasy vyživují, dodají jim hebkost a lesk. Prozáří vlasy již během barvení, dodají jim hydrataci a lesk, 100% kryjí šediny. Zesvětlujeme a melírujeme bez-amoniakovým krémovým zesvětlujícím máslem nebo keratinovým melírem , které vlasy vyživí a nepoškodí. Nestresujte své vlasy odbarvováním, dopřejte jim zdravou a zářivou blond.

Používáme i 100% rostlinné henna barvy Khadí, které mohou zdůraznit nebo ztmavit vaši přirozenou barvu vlasů. Nelze s nimi vlasy zesvětlit.

OWAY/Original Mineral přípravky neobsahují parabeny, SLS/SLES, ftaláty, amoniak, umělá barviva a aroma, minerální oleje a další škodlivé látky. Naopak obsahují extrakty z bylin a vonné esence z vonných silic a esenciálních olejů. Z 95 % jsou veganské, obsahují změkčovadla a pěnidla přírodního původu. Dodávají se bez zbytečných obalů. Většina přípravků je v hnědém lékárenském skle a všechny obaly jsou recyklovatelné.

Malibu C je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C,  a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě. Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

Malibu C je 100% vegan, netestovaný na zvířatech, neobsahuje parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace.

U nás v salonu můžete využít i No shampoo péči o vlasy. Co to znamená? Vlasy vám umyjeme čistě přírodními produkty, směsí bylin, jemně mletých mýdlových ořechů a jílu  Herbs and Clay značky OWAY a zároveň provedeme detoxikaci vlasové pokožky. Jedná se o Head Spa proceduru, kterou je nutné připočítat ke službě. Pokud máte o tento druh mytí vlasů zájem, při objednávání služby si přidejte do rezervace Head spa kúru – poznámka detox. Služba je o 30 minut delší. Klasicky myjeme vlasy šamponem,  kondicionerem nebo maskou značky OWAY/Original Mineral určenými pro konkrétní potřeby vlasů.

Žádné přípravky používané v našem salonu nejsou testované na zvířatech. Upřednostňujeme recyklované, trvale udržitelné a biologicky odbouratelné obaly.