• Foukaná

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodné šamponové lázně. Mytí, kondicionér nebo masku v závislosti na kvalitě vlasů, masáž hlavy. Vyfoukání do sucha. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 40-60min podle délky a hustoty vlasů.

 • Střih a foukaná

Služba obsahuje konzultaci se zákazníkem, výběr vhodné šamponové lázně. Mytí, kondicionér nebo masku v závislosti na kvalitě vlasů, masáž hlavy. Střih a vyfoukání do sucha. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 60min.

 • Střih strojkem

Služba obsahuje konzultaci se zákazníkem, střih strojkem, výběr vhodné šamponové lázně. Mytí, kondicionér. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 40min.

 • Barva nebo přeliv bezamoniakovými barvami Oway/ Original Mineral

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Regenerační barvení, mytí regenerační šamponovou lázní, masku. Vyfoukání do sucha podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 90-120min podle délky a hustoty vlasů.

 • Barva nebo přeliv bezamoniakovými barvami Oway/ Original Mineral a střih

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Regenerační barvení, mytí regenerační šamponovou lázní, masku. Střih a vyfoukání do sucha podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 120min.

 • Melír nebo balejáž

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Šetrné melírování, mytí regenerační šamponovou lázní, vyživující masku. Případné barvení nebo tónování dle požadavku klienta, střih. Vyfoukání do sucha. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 180-240min podle délky a hustoty vlasů.

 • Barva 100% rostlinnými barvami Khadí

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Mytí šamponovou lázní, barvení 100%přírodními barvami. V případě šedin, se celý proces opakuje. Mytí, kondicionér, střih, vyfoukání do sucha podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 180-240min podle požadavku klienta na finální barvu.

 • Společenský účes

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného účesu, jeho příprava a realizace. Můžeme provést i zkoušku účesu.

Časová náročnost procedury: individuální po konzultaci

 • MalibuC speciální čistění vlasů

Před intenzivním zesvětlováním. MalibuC napomáhá dosáhnout perfektního efektu zesvětlení nebo barvení vlasů i při neznámé historii vlasového vlákna, které může být zaneseno agresivními pigmenty z komerčních barev. Komplex antioxidačních vitamínů pomáhá zachovat zdravou strukturu vlasu. Vlas je krásně lesklý a vyživený a zbavený všech nežádoucích pigmentů. Proceduru kombinujeme s následným zesvětlením nebo barvením vlasů. Malibu C je 100% vegan, netestovaný na zvířatech, neobsahuje parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace.

Časová náročnost : 90 min + čas na zesvětlování nebo barvení

 • No Shampoo

U nás v salonu můžete využít i No shampoo péči o vlasy. Co to znamená? Vlasy vám umyjeme čistě přírodními produkty, směsí bylin, jemně mletých mýdlových ořechů a jílu  Herbs and Clay značky OWAY a zároveň provedeme detoxikaci vlasové pokožky. Jedná se o Head Spa proceduru, kterou je nutné připočítat ke službě. Pokud máte o tento druh mytí vlasů zájem, při objednávání služby si přidejte do rezervace Head spa kúru – poznámka detox. Služba je o 30 minut delší. Klasicky myjeme vlasy šamponem,  kondicionérem nebo maskou značky OWAY / Original Mineral určenými pro konkrétní potřeby vlasů. Výrobky vlasové péče neobsahují parabeny, SLS, SLES, ftaláty, EDTA, PEG/PPG/BG

 • Proměna – kompletní změna vizáže

Během jednoho dne projdete v našem salonu kompletní změnou vizáže. Postarají se o vás kadeřník, kosmetička, manikérka, pedikérka i vizážistka! Kromě změny účesu vás nalíčíme, vizážistka vám poradí, jak se líčit doma a projde s vámi barevnou typologií. Také vám vybere styl oblečení, který vám bude slušet. Během dne si užijete i manikúru a pedikúru.

Časová náročnost : 6-8 hodin.

 • Hydro Dhara Spa rituál

Zcela unikátní rituál, který hluboce uvolňuje mysl a tělo pro jejich harmonizaci. Zmírňuje stres, únavu a emocionální napětí, vyvažuje nervový systém. Zlepšuje zdravotní stav vlasové pokožky a vlasů. Antiaging květinový vodopád. Infuze z biodynamické květinové vody Flowerfall, která obsahuje etický plod Arazà a zásadní oleje, které umožňují vaše vlasy obnovit, dodat jim energii, mládí a lesk.  Salonní péči HYDRO-DHARA můžete kombinovat s jinou salonní procedurou, ať se jedná už o foukanou nebo střih pro pány či dámy. Dopřejte si blahodárný květinový vodopád ze stojanu, který působí na aktivaci „3.oka“ pro nepřímou stimulaci hypofýzy, která se nachází na středu čela a která je sídlem intuice, spirituality a dlouhověkosti. Nebo můžete využít květinový vodopád přímo z rukou kadeřníka. Ke službě je nutné připočítat foukanou dle délky vlasů, která není zahrnutá.

Časová náročnost procedury: 20min + čas foukané


Ve studiu OliOla organic beauty se staráme o Vaše vlasy s profesionální péčí.  V našem salonu se setkáte s přírodní, organickou vlasovou péči, kosmetikou vyráběnou z léčivých biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, organicky a fair-trade získaných aktivních extraktů z bylin a olejů.

Krása nebo zdraví?

Nemusíte si vybírat!