3_447d60e6-6045-4698-96ca-b9df5ec0d46d_900x

Výprodej laků Little Ondine a Sparitual

_

Doprodej laků Sparitual 8 free

Původní cena: 180,- Nová cena: 80,-

Doprodej laků Little Ondine 

Původní cena: 420,- Nová cena: 299,-

Laky Little Ondine představují revoluci v lakování. Mají šetrné složení bez agresivní chemie, kdy základ tvoří voda a pryskyřice a přírodní pigmenty. Žádný odlakovač, žádný zápach a jednoduchá výměna! Neobsahují-toulen, formaldehyd, butylacetát, dibutylftalát, kafr. Nezabarvují a nevysušují nehty. Jejich nevýhodou je kratší doba výdrže na nehtech, většinou se začnou sloupávat po 2-4 dnech. Za nás jsou naprosto ideální na dovolenou nebo na lakování malých slečen. Jsou rychle schnoucí, naprosto bez zápachu. Na jejich odstranění nepotřebujete odlakovač. Jednoduše je sloupnete.

IMG_7694

Kosmetická pedikúra

_

Péče zahrnuje: Koupel nohou v lázni se solí Sparitual. Desinfekci, případné odlakování nehtů, úpravu nehtů, lakování, ošetření nohou hydratačním krémem.         

Služba neobsahuje: odstranění zrohovatělé kůže chodidel.

Časová náročnost: 45min 

  • cena 590kč

Inlight pánská péče o pleť 

_

Péče obsahuje: konzultaci, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, masáž hlavy, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje pánským čistícím bio balzámem, vyživující masku, masáž rukou a závěrečnou hydrataci pokožky obličeje.

Časová náročnost: 60min.

Cena: 1590,-

Products-Banner

Bio gel od Bio Sculpture

_

Přírodní nehtová kosmetika. Byl první značkou nabízející gelový UV/LED systém, který vydrží až 4 týdny a který se nanáší a odstraňuje bez předchozího pilování či broušení, pouze za pomoci nízkoacetonového odstraňovače tedy absolutně bez poškození nehtu. A to je to jedinečné.

Bez škodlivých chemikálií. Bio Sculpture Gel je originální přírodní nehtová kosmetika, která vyživuje a posiluje nehty a neobsahuje škodlivé chemikálie.

Obsahuje 58% proteinu. Má unikátní složení, které se přibližuje přírodnímu nehtu a obsahuje 58% proteinu pro podporu výživy a posílení nehtového lůžka. Základní složkou je pryskyřice jihoafrické Teky obrovské (známé jaké Teak), která zajišťuje pevný avšak flexibilní gelový povrch.

Nepoškozuje nehty. Díky lepší přilnavosti pružného gelu při ošetření není nutné žádné další broušení nehtového lůžka. Při vytvrzování v LED lampě se Bio Sculpture Gel nezahřívá jako klasické gely, čímž nezpůsobuje nepříjemné a bolestivé pocity přírodním nehtům v průběhu procedury. Odstranění Bio Sculpture Gelu se provádí speciálním šetrným odstraňovačem, bez broušení a poškození přírodního nehtu.

Krása nebo Zdraví? Nemusíte si vybírat! Bio Sculpture nehtová ošetření a kosmetika jsou tou pravou volbou pro všechny, koho zajímá jejich zdraví a kvalitní péče. Je vhodný pro všechny typy nehtů – od zdravých a pevných po roztřepené, polámané a tenké nehty bez lesku, pro nehty v minulosti často namáhané klasickou modeláží, akrylovými nehty, fyzickou aktivitou, nemocí nebo jim jen nebyla věnována dostatečná péče. Právě pro různé typy poškození Bio Sculpture Gel vyvinul různé varianty nehtových ošetření které nehty ozdraví, posílí a vyživí. Dle potřeb každé klientky pak díky správnému výběru typu gelu vytvoří zcela přirozené prodloužení nehtů či posílení přirozeného nehtu.

VIP ošetření. Mezi jeho významné zákaznice patří například Victoria Beckham, Beyonce, Rihhana, Adele, Sandra Bullock a mnoho dalších. VIP péči poskytujeme všem klientkám stejnou, protože všechny jste naše celebrity! Bio Sculpture Gel neobsahuje formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, toluen, DBP nebo kafr, není testovaný na zvířatech a je 100% VEGAN. Krásné nehty po dobu 3 týdnů

evo2

Gel laky Evo od Bio Sculpture

_

je nový gelový systém, který byl navržen tak, aby zlepšoval propustnost vzduchu a umožnil tak nehtu dýchat. Výměna vlhkosti a kyslíku do a z nehtového lůžka podporuje celkový zdravotní stav nehtů. Jedinečné je lékařské složení Evo Base gelu obohaceného o vitamíny A&E. Neobsahuje žádná organická rozpouštědla, formaldehyd, ftaláty nebo kafr, není testován na zvířatech a jedná se o 100% veganský produkt. Vitamíny A&E se po vytvrzení gelu dostávají přirozeně do nehtového lůžka a vyživují ho. Složení EVO gelu bylo speciálně vyvinuto tak, aby nehtům poskytoval pružnost a přitom dostatečnou pevnost a aby zároveň umožnil lepší pronikání vlhkosti i po vytvrzení v led lampě.